DUK

Grindų šildymo kilimėlių, kabelių ir plėvelių montavimas yra labai paprastas. Juodgrindės turi būti padengtos grindų izoliavimo pagrindu ir izoliavimo plokštėmis. Grindų šildymo kilimėliai, kabeliai arba plėvelės yra tiesiami ir užfiksuojami ant viršaus, toliau jie padengiami 0.5 mm storio tinkleliu arba lipniu lateksu, prieš klojant plyteles.

Įmanoma, tačiau reikalaujama, kad galutiniai elektros laidų sujungimai būtų atlikti kvalifikuoto elektriko

Grindų šildymo plėvvelės storis yra 0.3mm, kilimėlių – nuo 4 mm storio, priklausomai nuo to, kokį tipą Jūs pasirinksite.

Grindinis šildymas yra sukurtas taip, kad grindų paviršius būtų jaukiai šiltas ir niekada nebūtų per karšta vaikščioti ant jo. Su temperatūros reguliatoriumi grindų jutiklio pagalba galite reguliuoti grindų temperatūrą, kai grindys pasiekia reikalingą temperatūrą, temperatūros jutiklis išsijungia ir įsijungia, kai grindys pradeda vėsti, žemiau užduotos temperatūros – taip palaikoma tinkama ir norima temperatūra.

Taip, su temperatūros reguliatoriumi nustatote norimą temperatūrą ir jutiklio pagalba galite reguliuoti grindų temperatūrą. Taip pat prašome pasiskaitykite visą reikiamą informaciją temperatūros jutiklio instrukcijoje.

Paprastai mažiau nei per valandą, naudojant standartines izoliavimo plokštes. Gali užtrukti ir ilgiau, jeigu neatliksite izoliavimo, ir jeigu Jūsų grindys storesnės. Panaudojant šildymo plėveles, grindys įšyla jau po 5-10 min, kadangi šiuo atveju panaudojami infraraudonieji spinduliai.

Viengubos jungtys, turinčios mažesnę nei 3.6 KW apkrovą, paprastai gali būti sujungtos su temperatūros jutikliais. Apkrovoms, didesnėms nei 3.6 KW, temperatūros jutiklis turi būti prijungtas prie valdymo grandinės, kad būtų galima valdyti dvi arba daugiau elektros energijos grandinių. Kvalifikuotas elektrikas turi atlikti elektros laidų sujungimus.

Taip. Elektros grindinis šildymas gali būti naudojamas kaip vienintelis šilumos šaltinis, kuris parūpina jaukią šilumą vidinėms patalpoms, gerai izoliuotos konstrukcijos pagalba.

Grindinio šildymo produkcijai suteikiama 10 metų garantija.

Visai ne, jeigu kabeliai, kilimėliai ir plėvelės, yra padengti tinkleliu. Jeigu kabeliai, kilimėliai ir plėvelės nepadengti tinkleliu, klojėjui reikėtų būti atsargiam tepant klijus, kad nepažeistų jų. Todėl dėl mažos tinklelio kainos, nepatartina rizikuoti ir geriau pakloti tinklelį (arba įsigyti jau paruoštą komplektą).